niedziela, 28 grudnia 2014

nasze Święta
Z trudem doturlałam się do laptopa, opasły brzuch trochę mi wadzi, nie dosięgam do klawiatury, więc dzisiaj szybko :)
"Święta, święta i po świętach" mówią wszyscy.

Dla mnie Święta trwają w najlepsze. Spadł śnieg, przed nami Nowy Rok, a dookoła mnóstwo lampek i ozdób. I niech tak póki co zostanie :)
Oprócz choinki, która wciąż dzielnie rozświetla nasz salon, zostały nam jeszcze przejedzone brzuchy jak co roku ;) i prezenty wspaniałe :) i ciągłe niedospanie po nocnych rozmowach przy choince :) kilka wspomnień i mnóstwo zdjęć :) 
Jak dobrze, że jest taki czas, kiedy bezkarnie można wylegiwać się w łóżku, nigdzie się nie spiesząc i rozmawiając wciąż i wciąż bez końca :) i położyć się spać w ciągu dnia, i zjeść śniadanie o 12, i na chwilę zapomnieć o wszystkim co zostało gdzieś za nami :) jak dobrze :) 

Nasze Święta w kadrach:

długo czekaliśmy na pierwszą gwiazdkę, aż zgłodniałem... 
Dziadek wymyślał rożne zajęcia, żeby umilić czekanie na prezenty....był czas na przytulanie się ...


Ale i tak nie mogłem doczekać się prezentów...  w końcu nadszedł ten moment!


rano od razu zabraliśmy się za zabawę,bawiłem się, bawiłem...i nawet mama dostała prezent od "gwiazdki", musiała być bardzo grzecznaa pierwszego dnia Świąt spadł wyczekiwany śnieg! Nie bardzo wiedziałem, jak na śniegu się poruszać

 
 

dlatego dziadek zabrał sanki na spacer....ale i tak szybko zasnąłem... i resztę spaceru spędziłem w cieplutkim wózku


mama tez chciała pojeździć na sankach, ale chyba za dużo zjadła świątecznych pyszności :P

na świąteczny spacer brzegiem morza, oprócz nas wybrało się jeszcze kilka osób.


Tyle u nas :) A jak Wam  minęły Święta? P.S. do zobaczenia w Nowym Roku!

2 komentarze :

 1. Śliczne zdjęcia :-) u nas też zostały duże brzuchy i masa prezeztów :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj i u nas duże brzuchy :)
  Święta minęły szybko i bardzo miło, w gronie rodzinnym. W Wigilie byliśmy u moich rodziców, a pierwszy i drugi dzień Świąt spędziliśmy w domu z dziećmi. Pierwszy raz spędziliśmy te dni, spokojnie, bez pośpiechu, bez wyjazdów...bardzo mi się podobały. No i były to pierwsze Święta w czwórkę :)
  Śliczne zdjęcia, jak zawsze z resztą. Ja zrobiłam tylko kilka, bo jakoś nie mam do tego głowy. Może dlatego, że nie mam aparatu i fotki strzelam telefonem lub kamerą, która WIECZNIE jest rozładowana :) Zazdroszczę Ci tej pasji, bo nie ma nic piękniejszego niż zdjęcia. Pamiątka na całe życie :)
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla całej Waszej rodzinki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy pozostawiony komentarz. Jeśli nie masz konta Google, wybierz NAZWA/ADRES URL, pierwszą lukę uzupełnij swoim imieniem, drugą zostaw pustą.